top of page

  PAMĀCĪBA 

KRĀSOŠANA AR KAĻĶA KRĀSĀM

Krāsa paredzēta iekšdarbiem un āra darbiem.

Labas klājošas  īpašības krāsojot divreiz.

Izmantojama arī telpās ar paaugstinātu mitrumu (pagrabos). „Elpojoša”- ļauj virsmai gan uzsūkt gan izvadīt mitrumu.

Pirms krāsošanas samaisīt. Gruntēt ar atšķaidītu kaļķa krāsu, pievienojot 10-15 % ūdens .Iesākumā ieteicams izmēģināt nelielā platībā. Krāsojamai virsmai ir jābūt vienmērīgi uzsūcošai, tīrai no putekļiem un taukiem. Birstošas virsmas jānotīra, tapešu līme un līmes krāsojumi, ja ir, jānomazgā. Otro un, ja nepieciešams, trešo kārtu var šķidrināt ar 5-10 % ūdens. Pārklāt neapstrādājamās virsmas un grīdu. Ja uztašķās – uzreiz nomazgāt ar ūdeni.  

Krāsot krusteniski, „slapjš uz slapja” (neizceltas salaiduma vietas), vienā piegājienā noklāt vienu darba plakni (sienu). Vēlams lietot mākslīgo saru otu (dabīgos sarus kaļķis pamazām apēd), ieteicamais saru garums 65 mm, platums - sākot ar 70 mm.

Lai pielabotu jau nokrāsotu virsmu, tā iepriekš ir jāsamitrina ar ūdeni.

Nav ieteicams: krāsot uz līmes krāsas; pārklāt nenožuvušas virmas; tieši saules stari; saulē uzkarsusi fasāde; caurvējš; gaisa temperatūra zem 8° C.

Žūst 8 stundas 20° C temperatūrā 65% mitrumā.

Mitruma atgrūšanai ar kaļķu krāsu krāsotu virsmu var pārklāt ar Marseļas  ziepēm  attiecībā 1:50 ar ūdeni (20g ziepju uz litru ūdens). Ziepes uzklāt virzienā no apakšas uz augšu. Rullītis nav ieteicams. 

 

Vairāk par virsmu apstrādi ar kaļķa krāsām www.kreidezeit.de 

 ATCERIES

Sargāt no iekļūšanas acīs, lietot aizsargbrilles un darba cimdus (labāk gumijotus). Sargāt no bērniem.

bottom of page