PAMĀCĪBA 

KRĀSOŠANA AR KAĻĶA KRĀSĀM

Krāsa paredzēta iekšdarbiem un āra darbiem.

Labas klājošas  īpašības krāsojot divreiz.

Izmantojama arī telpās ar paaugstinātu mitrumu (pagrabos). „Elpojoša”- ļauj virsmai gan uzsūkt gan izvadīt mitrumu.

Pirms krāsošanas samaisīt. Škidrināt ar ūdeni 5-10 %. Izmēģināt nelielā platībā. Krāsojamai virsmai ir jābūt vienmērīgi uzsūcošai, tīrai no putekļiem un taukiem. Birstošas virsmas jānotīra un tapešu līme jānomazgā. Plaisas un caurumi aizdarīti. Gruntēt ar atšķaidītu kaļķa krāsu vai kazeīna grunti ( iekštelpās un sausās telpās). Pārklāt neapstrādājamās virsmas un grīdu. Ja uztašķās – uzreiz nomazgāt ar ūdeni.

Lai pielabotu jau nokrāsotu virsmu, tā iepriekš ir jāsamitrina ar ūdeni. Krāsot ar ovālu krāsojamo otu (ieteicams art.P6080, Gr.13, 13x5.5, saru garums 65mm) krusteniski, „slapjš uz slapja” (neizceltas salaiduma vietas). Vienā gājienā noklāt vienu darba plakni (sienu).

Žūst 8 stundas 20 C temperatūrā 65% mitrumā. Nav ieteicams : krāsot uz līmes krāsas; pārklāt nenožuvušas virmas; tieši saules stari; saulē uzkarsusi fasāde; caurvējš; gaisa temperatūra zem 8 C; krāsot ar rullīti. Mitruma atgrūšanai ar kaļķu krāsu krāsotu virsmu, vēlākais 24 stundu laikā pēc darbu pabeigšanas (nav pilnībā izžuvusi), var pārklāt ar Kreidezeit ziepēm (Schwarze Seife art.225) attiecībā 1:20, t.i. uz 8 litriem ūdens 400ml ziepes. Ziepes uzklāt virzienā no apakšas uz augšu. Rullītis nav ieteicams. 

 

Vairāk par virsmu apstrādi ar kaļķa krāsām www.kreidezeit.de 

 

Sargāt no iekļūšanas acīs, lietot aizsargbrilles un darba cimdus ( labāk gumijotus). Sargāt no bērniem.

 ATCERIES

     Šī krāsa ir galvenokārt domāta zāģētām koka virsmām ārtelpā un ir salīdzinoši viegli uzklājama. Ja klāj uz ēvelētas virsmas, šī krāsa rūpīgāk jāizlīdzina – jāuzklāj tikai tik, cik ‘’aizķeras’’( lai neveidojas notecējumi ).

Lai veicas!

SIA RAITUMS
info@raitums.lv   
Tel: +371 29180016
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle