RESTAURĀCIJA

         Edgars Raitums, sertificēts restaurators ar ilgu gadu pieredzi, piedāvā restaurācijas pakalpojumus. Edgars un viņa komanda restaurē gan nelielas koka detaļas, logus un durvis, karnīzes, gan apjomīgākus koka izstrādājumus - kāpnes, ēku fasādes apšuvumus, dekoratīvās kolonnas, kā arī veic cita veida koka restaurācijas darbus. 

Darba procesā tiek izmantota SIA "Raitums AB"  ražotā produkcija. Ilggadējā darba pieredze ļauj sasniegt maksimālu darba rezultāta kvalitāti. Edgars Raitums ir pierādījis savas restaurācijas tehnikas atbilstību pasaules standartiem un nodrošina objekta ilgtspējību un kvalitāti. Uzņēmums SIA "Raitums AB" uzņemas realizēt gan mazus, gan liela mēroga objektus. 

 KRĀSOŠANAS DARBI

         SIA "Raitus AB" piedāvā krāsošanas darbu pakalpojumus. Apmācīta krāsotāju komanda nodrošina  pareizas krāsošanas tehnoloģijas izmantošanu, maksimālu darba rezultāta kvalitāti un ilgtspējību, Komandai ir plaša pieredze un  zināšanas par materiāliem un krāsošanas tehnoloģijām. Piedāvājam pakalpojumus visā Latvijā. 

 KONSULTĀCIJAS

       Sniedzu konsultācijas pakalpojumus restaurācijas objektos, kā arī mūsdienu arhitektūras objektos, kuros ir paredzēts izmantot senās amatniecības principus un krāsojumu. Tāpat  konsultēju objektus, kuros ir plānots izmantot ekoloģiskos materiālus. Pieredze iegūta gan strādājot Latvijā, gan izglītojoties amatniecībā skandināvijas valstīs - Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā. regulāri braucot un strādājot pie labiem amatniecības meistariem. Restaurācijas jomā darbojamies jau kopš 1997. gada. 

SIA RAITUMS
info@raitums.lv   
Tel: +371 29180016
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle