top of page

 RESTAURĀCIJA

         Edgars Raitums, sertificēts restaurators ar ilgu gadu pieredzi, piedāvā restaurācijas pakalpojumus. Edgars un viņa komanda restaurē gan nelielas koka detaļas, logus un durvis, karnīzes, gan apjomīgākus koka izstrādājumus - kāpnes, ēku fasādes apšuvumus, dekoratīvās kolonnas, kā arī veic cita veida koka restaurācijas darbus. 

       Darba procesā tiek izmantota RAITUMS ražotā produkcija. Ilggadējā darba pieredze ļauj sasniegt maksimālu darba rezultāta kvalitāti. Edgars Raitums ir pierādījis savas restaurācijas tehnikas atbilstību pasaules standartiem un nodrošina objekta ilgtspējību un kvalitāti. Mūsu komanda uzņemas realizēt gan mazus, gan liela mēroga objektus. 

 KRĀSOŠANAS DARBI

Mēs piedāvājam krāsošanas darbu pakalpojumus. Apmācīta krāsotāju komanda nodrošina pareizas krāsošanas tehnoloģijas izmantošanu, maksimālu darba rezultāta kvalitāti un ilgtspējību. Komandai ir plaša pieredze un zināšanas par materiāliem un krāsošanas tehnoloģijām. Piedāvājam pakalpojumus visā Latvijā. 

 KONSULTĀCIJAS

       Sniedzu konsultācijas pakalpojumus restaurācijas objektos, kā arī mūsdienu arhitektūras objektos, kuros ir paredzēts izmantot senās amatniecības principus un krāsojumu. Tāpat konsultēju objektus, kuros ir plānots izmantot ekoloģiskos materiālus. Pieredze iegūta gan strādājot Latvijā, gan izglītojoties amatniecībā Skandināvijas valstīs - Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā. regulāri braucot un strādājot pie labiem amatniecības meistariem. Restaurācijas jomā darbojamies jau kopš 1997. gada. 

IMG_3241.jpg
bottom of page