top of page
VEIKALS

 PAR MUMS

         Jau kopš 1997. gada izgatavojam cilvēkam un videi draudzīgas krāsas, balstoties uz bagātīgu amatniecības pieredzi, kas gūta, sadarbojoties ar kolēģiem Zviedrijā, Dānijā un Norvēģijā, kā arī restaurējot tolaik pašu darba un dzīves vietu  - Ungurmuižas ēku kompleksu.  Laika gaitā saprotot, ka šīs krāsas ir patiesi lieliskas un steigas dēļ nepamatoti aizmirstas, kā arī noteikti pielietojamas mūsdienās, radās "RAITUMS krāsu darbnīca". 

       Krāsu izgatavošanā tiek lietotas pārbaudītas augstas kvalitātes izejvielas: minerālie pigmenti, lineļļas pernica, priedes kokdarva, bišu vasks, darva, u.c. Tās ir īstas miera laiku krāsas, gatavotas pēc senām receptēm, bez mūsdienu "uzlabojumiem". Mūsu krāsa ir brīvas no  GOS (gaistoši organiski savienojumi), tās ir ūdens tvaika caurlaidīgas, ļauj kokam elpot, neveido uz virsmas plēvi, neplaisā, aizsargā no mitruma un saules UV starojuma.

IMG_0048.jpg
gallery_71f8d0de.jpg
Untitled-1-01.png

         Izgatavojam krāsas gan iekšdarbiem - mēbelēm, grīdām, sienām, kāpnēm utt., gan visa veida āra darbiem - logiem, durvīm, fasādēm, jumtiem, terasēm, žogiem utt., kokam apmetumam un metālam. Vispieprasītākie krāsu veidi ir lineļļas krāsas un lazūras, darvas krāsas, līmes krāsas un īpaši impregnētāji laivām un terasēm. Mūsu produkti tiek plaši lietoti gan nozīmīgos restaurācijas projektos gan starptautiski atzītos modernās arhitektūras objektos, sadarbojoties ar Latvijas labākajiem arhitektiem.

   

 

        Pastāsti par savām vēlmēm, noteikti palīdzēsim ar informāciju, kuru krāsas veidu un toni izvēlēties un kā to pareizi lietot. Vienmēr strādājam ar klientu personīgi, lai gūtu maksimāli labu rezultātu un gandarījumu, jo mums patīk tas, ko mēs darām. 

bottom of page