TOŅU IZVĒLE

Pirms krāsas pasūtīšanas ieteicam krāsas vizuāli novērtēt uzkrāsotas lielākā laukumā, savstarpējā kombinācijā un dažādos gaismas apstākļos. Gaišās krāsas lielā laukumā izskatīsies gaišākas, tumšās tumšākas un košās košākas. 

Krāsas toni ietekmē virsmas raupjuma pakāpe un izmantotā saistviela. Uz raupjas virsmas tā izskatīsies tumšāka. Darvas krāsām iespējama toņu nobīde uz silto pusi. Siltajos toņos, brūnie sarkanie, zaļie un dzeltenie toņos nobīde nav  izteikta. 

1. .att. Darvas krāsa, tonis S 5000 - N uz raupjas virsmas.

2. att. Lineļļas krāsa, tonis S 5000 - N uz gludas virsmas.

1.

2.

ROKU UN APĢĒRBU TĪRĪŠANA

Visas krāsas no rokām un apģērba iespējams iztīrīt ar siltu ūdeni un dabīgajām ziepēm. Lineļļas, darvas un vaska krāsas iespējams izmazgāt pirms tās sacietē - tajā pašā dienā. Līmes un kaļķa krāsas var izmazgāt arī pēc sacietēšanas. 

OTU TĪRĪŠANA UN UZGLABĀŠANA

Otas no lineļļas, darvas un vaska krāsām vislabāk uzglabāt iemērktas lineļļā, tādā veidā ota vienmēr būs mīksta un viegli izslaukāma lupatiņā. Ja ir vajadzība otas pilnībā iztīrīt, tad pa priekšu iztīra ar lineļļu vai terpentīnu, pēc tam mazgā ar siltu ūdeni un dabīgām ziepēm. 

KRĀSAS UZGLABĀŠANA

Lineļļas, darvas un vaska krāsas vislabāk uzglabāt cieši noslēgtos traukos bēniem nepieejamā vietā. Krāsa nebaidās sala, ir sala izturīga un nemaina konsistenci. 

Līmes un kaļķa krāsas uzglabā telpās, kuru tempratūra ir virs nulles. Līmes krāsu paredzēts izlietot 1,5 mēneša laikā. Kaļķa krāsu uzglabāšanas laiks nav ierobežots, ja viņa nesasalst un nepiekļūst gaiss. 

SIA RAITUMS
info@raitums.lv   
Tel: +371 29180016
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle